Smiles Dental Clinic, Dr.Dt. Ege Eryürük

7 yıldır DentalBulut Kullanıyor

Smiles Dental Clinic olarak diş tedavilerinde en yeni teknolojiler ile hastalarımıza hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bu sebeple kullandığımız hasta takip programının da yenilikçi, kullanıcılığı ile akıcı ve anlaşılır olması bizim için önemliydi. DentalBulut bu konuda ihtiyaçlarımızı her anlamda karşılayan bir uygulama.

Dr.Dt. Ebru Ademci

2 yıldır DentalBulut Kullanıyor

DentalBulut kullanmadan önce hasta kartlarını klasik yöntemle dosyalarda saklıyorduk. Şimdi ise bir hastanın kaydına, geçmiş tedavi bilgilerine, röntgenlerine ulaşmak çok kolay.

Dr.Dt. Melek Ramoğlu

7 yıldır DentalBulut Kullanıyor

Özel Klinik 27 Ağız ve Diş Sağlığı olarak kendilerini geliştirip yerinde saymayan bir hasta takip sistemi olduğu için dentalbulut.com bize çok şey katmaktadır. Teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanıp, bu olanakları bize sağlayan kendilerine teşekkür ederiz. Bunca yıldır beraberiz, daha da uzun süre beraber olacağımıza inanıyoruz.

Dr.Dt. Serhat Ramoğlu

7 yıldır DentalBulut Kullanıyor

2014 yılından itibaren kullandığımız dentalbulut hasta takip programı ile kliniğimizdeki bütün hekimlerin prim hesaplamalarından tutun, gider, stok ve fatura işlemleri oldukça pratik bir şekilde yapılması ile tavsiye edilebilecek olan en iyi hasta takip sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Yerinde saymayıp kendini geliştiren DentalBulut.com ailesine teşekkürler.

Özel Erdem Azim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Dt Erdem AZİM & Dt Burak Kızılgül

7 yıldır DentalBulut Kullanıyor

Dijitalleşme sürecine ayak uydurarak biz de klinik olarak eski usül hasta kartı tutmayı bırakarak DentalBulut kullanmaya başladık. Bunun yanında raporlama özelliği sayesinde finans, tedavi, randevu, referans, hasta grupları bazında raporlamalar yaparak aylık durumumuzu çok kolay bir şekilde takip edebiliyoruz. 7 senedir DentalBulut ailesinin bir parçası olmaktan dolayı çok memnunuz.

Dr.Dt. Nejla İlhan

2 yıldır DentalBulut Kullanıyor

DentalBulut’u araştırmalarım sonucu tercih ettim. Kliniğimiz açıldığı ilk günden itibaren hasta takibi maksadıyla etkin bir şekilde kullanıyoruz. Gerekli ihtiyaçlar çerçevesinde güncellemeler yaparak biz müşterileri ile sürekli iletişim halinde olmalarından çok memnunuz.

Dr.Dt. Süleyman Kaman

3 yıldır DentalBulut Kullanıyor

DentalBulut çalışanlarına hızlıca ulaşabilmemiz, ihtiyaç duyduğumuz özelliklerin dikkate alınması ve süreç takibi için bizleri bilgilendirmeleri programın en büyük artısı.

Dr.Dt. Canan Yıldız Kaman

3 yıldır DentalBulut Kullanıyor

DentalBulut'un sade menüsü, kliniğimize gelen hastalarımızın kaydını kolayca açabilmemiz, randevuları mobil uygulama üzerinden oluşturabilmemiz ihtiyacımız olan raporlara anında ulaşabilmemiz programdaki en sevdiğimiz özellikler arasında yer alıyor.

Dr.Dt. Ömer Bayar

2 yıldır DentalBulut Kullanıyor

DentalBulut’un en sevdiğim yanı, personellerim zorlanmadan kullanabilmesi. Özellikle hasta yoğunluğunun fazla olduğu dönemlerde randevuları DentalBulut’un renkli, kolay arayüzünde takip etmek bizler için de çok eğlenceli.

Dr.Dt. Oğuzhan Şahin

2 yıldır DentalBulut Kullanıyor

İstediğim zaman randevulara ve hastalarıma ulaşabiliyorum, DentalBulut ile her şey elimin altında